fbpx

Eventy dla firm

Organizacja konferencji, kongresów, szkoleń i wielu innych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej partnerskiej firmy AM Events 

Ponad 12 lat na rynku, specjaliści z 20 letnim doświadczeniem w branży eventów i turystyki biznesowej. Ponad 1000 zrealizowanych imprez, ponad 100 Klientów, kilkanaście tysięcy uczestników to tylko kilka liczb.

Indywidualne podejście do każdego Klienta, oferta przygotowana w 48 godzin od złożenia pełnego zapytania i Koordynator obecny podczas każdej imprezy to tylko kilka faktów.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam do odwiedzenia www.amevents.pl oraz do kontaktu telefonicznego oraz mailowego:

Adam Berkowski | T: +48 516 039 860 | @: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Bartłomiej Budzyński | T: +48 666 858 447 | @: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy!

 

W przypadku dodatkowych pytań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

DriveAway - Business Transfers - Profesjonalne transfery dla firm i instytucji
tel. +48 666 33 14 77  |  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.